Sterowniki Pieców i Pomp - Oficjalna strona producenta

Informacje o nas

Informacje o nas

Firma KG Elektronik to czołowy producent sterowników do pomp i pieców centralnego ogrzewania. Wieloletnie doświadczenie w produkcji sterowników na Polskim rynku sprawiło, iż nasze produkty są bardzo dobrej jakości i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Polska siedziba firmy to jednocześnie jej europejskie przedstawicielstwo. Krzyżują się tu europejskie szlaki handlowe z zachodu na wschód i z północy na południe. Dzięki takiej lokalizacji firma jest w stanie zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie dla największych firm z branży. Od 1999 roku zaopatrujemy w nasze produkty kontrahentów w całej Europie, zapewniając pełną dostępność produktów.

Firma KG Elektronik zdobyła wysoką pozycję w produkcji oraz sprzedaży sterowników i akcesoriów hydraulicznych na rynkach światowych. Nasze produkty można znaleźć w Ukrainie, Rosji, Kazachstanie, Litwie, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Niemczech i Austrii.

Przyszłość

Z myślą o przyszłości, Firma KG Elektronik stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty.

Własne zaplecze projektowe składające się z zespołu profesjonalnych projektantów pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele oryginalnych sterowników KGE.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

Udostępnij